avatar

@m4iler Jj, to někteří správci hesel mají, že kromě hesel, platebních karet umožňují spravovat identity jako samostatná kategorie. Užitečné pro vyplňování různých web formulářů.

January 09, 2024

Používáte ve správci hesel kreativně nějaké doplňkové funkce?

Např. u uložených platebních karet jde nastavit definovatelný tag, zda je karta VISA nebo Mastercard. Pokud eshop požaduje konkrétní typ karty, jde přes tag vyhledat jen ty karty které jdou použít.

U služeb které vyžadují prokázání totožnosti jde do poznámky zapsat, zda byl poskytnut OP, ŘP, selfie, bankovní identita.

Další nápady?

January 09, 2024

@noracodes Well, many public services protect itself from rogue accounts using behaviour analytics. Sadly VPN, Tor, etc are red flags.

Discord specificaly also deleting accounts that seems to be of users that are using multiple accounts or joining servers too fast.

January 07, 2024

V síťových bublinách se teď prý řeší nekorektní humory. Já doufám, že tady je dostatečně inteligentní publikum, aby si to nebralo osobně. Absurditou je, jak je zároveň populární tzv cringe obsah.

January 06, 2024

I v Mini Motorways jde postavit tunel, kterým nikdo nechce jet a všichni raději ucpou nejrušnější křižovatku. Těžký život centrálního plánovače.

January 06, 2024

Kvalita obsahu bude čím dál důležitější.
youtube.com/watch?v=Rkmo-OxYBx

January 04, 2024

@titulkovnik@zpravobot.news jsem neznal.
Konec hlášení.

January 04, 2024

K UniFi switchům je mobilní aplikace, která vám přes augmentovanou realitu zobrazí informace o konkrétních portech.

Pokud se UniFi aplikaci pokusíte zprovoznit na deGooglizovaném GrapheneOS, tak se možnost augmetovaného pohledu v tichosti vůbec nezobrazí, chybí závislost na Google Play Services for AR. Což by asi fungovalo při povolení GSF.

Tři konkrétní naprosto stejné switche a QR kód na jednom konkrétním switchi prostě naskenovat nejde. Setkal a vyřešil ste to někdo?
youtube.com/watch?v=-wgf6Zvn6r

January 04, 2024

@m4iler Jedině pokud by to zvládl přeprodávat se ziskem.

Z masa a kostí mohou být i mimo zemšťani, takže co nám Alza tají?

January 04, 2024